.

.

Sbart Нова Еден-парче bodysuit athing одговараат на женски печатење сува нуркање костум со долги ракави сурфање Ув заштита Спречи медуза

Sbart Нова Еден-парче bodysuit athing одговараат на женски печатење сува нуркање костум со долги ракави сурфање

Оценка на посетителот:

DEN 1456.00 -18 %
DEN 1775.52
Залиха
Достапно за нарачка


2 MM Neoprene Сплит-тип Сончање Медуза Нуркање Wetsuit ,Жените Плажа, Сурфање Топла Јакна костими за капење,Анти-прободе,погоден за носене,Водоотпорен
Анти-прободе, Анти-нула, Анти-УВ, Големи Дворови
Добра Флексибилност,Сончање,Тенок Одговара,Се Задржи Топло
Погоден за носене,Анти-стареењето,Корозија-отпорни,Абење отпор
Ниска температура отпор,Ладно отпорни,отпорни на Топлина

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Најлон,Neoprene
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
F8075
Еластичноста:
Микро еластичен
Мека индекс:
Мека
Применливи Луѓе:
Жените
Функција:
Топло, Uv заштита, Спречување на медуза ,Спречување на оштетување
погодни за сезоната:
Пролет, Лето, Есен,Зима
Погоден за сцена:
Нуркање, Сурфање, Пливање, Рафтинг, Риболов и Сл

Купувачи како што избираат