.

.

SOTF Црвено коленото Muay Тајландски ММА борбите ПРАКТИЧНА БОРБА против обука sweatshirt тигар muay бокс шорцеви за џудо борбата носат jaco

SOTF Црвено коленото Muay Тајландски ММА борбите ПРАКТИЧНА БОРБА против обука sweatshirt тигар muay бокс шорцеви

Оценка на посетителот:

DEN 653.00 -32 %
DEN 960.00
Залиха
Достапно за нарачка

т Muay Тајландски ММА борбите ПРАКТИЧНА БОРБА против обука sweatshirt тигар muay тајландски бокс шорцеви кимоно за џудо борбата носат Здраво драги пријатели, ви благодариме за доаѓање! Посакувам вас и за вашето семејство, здравје, среќни секој ден! 1 кога за купување на стоки имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте ме, ако не сте сигурни дека ќе соодветна големина , ве молиме да ми кажете во време, јас ќе го изберат најсоодветен за својата големина за вас. 2 јас можете да изберете, ќе биде alibaba е официјален логистика, стоката се изгубени или не можат да пристигнат на време, системот автоматски ќе ви ги даде вашите пари назад, ова е најбезбедно логистички решенија, шкарт е дека логистика информации ажурирање полека, ве молиме остатокот увери чека! 3 најде по приемот на стоката се оштетени, за грешка при мерење, помалку превозот, превозот, производ испратени во ред, не се задоволни со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте ме во време, се сеќавам ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, не се спомене спорови, спорови само ќе се направи брзо се менуваат за да го реши проблемот на бавен, се сеќавам ве молиме контактирајте ме веднаш, јас ќе ви даде плаќање или замена на производот, ќе ви даде задоволителен одговор! Ви посакувам среќен шопинг, јас во име на моето семејство, ви посакувам и на вашето семејство учење напредок, работата е мазна, бизнис е просперитетна!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
WTUVIVE
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Функција:
Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Дише
Број На Модел На:
Бокс sweatshirt
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Бокс
бокс облека:
muay тајландски краток
muay тајландски шорцеви:
muaythai
кимоно за џудо:
шорцеви мма
muay тајландски облека:
тајландски бокс
jaco:
бокс шорцеви
muay тајландски кошула:
борбата носат
muaythai шорцеви:
за бокс
шорцеви мма:
бокс облека
бокс шорцеви:
тајландски шорцеви
Санда:
muay тајландски бокс шорцеви

Купувачи како што избираат