.

.

Нови Пристигнување 1Pcs Нерѓосувачки Челик Дома Бар Вино Колекција Црвено Вино Шише Шампањ Затка Sealer -50

Нови Пристигнување 1Pcs Нерѓосувачки Челик Дома Бар Вино Колекција Црвено Вино Шише Шампањ Затка Sealer -50

Оценка на посетителот:

DEN 74.00 -48 %
DEN 143.04
Залиха
Достапно за нарачка


Нови Пристигнување 1 Pcs Нерѓосувачки Челик Дома Бар Вино Колекција Црвено Вино Шише Шампањ Затка Sealer
Deascription :
Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Како што е прикажано на сликата
Едноставен и лесен за употреба и чиста.
Ова вино шише затка е и убави и функционални.
Тоа може да внесете празно шише вино,да може ефективно да го спаси вино квалитет.
Оваа затка, исто така, може да се примени за хотели и ресторани ,барови,клубови,КТВ и така натаму.
Известување : Поради светлината и на екранот разлика,објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Пакетот Вклучува :
1*Шише Затка
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
1.Ако објектот не може да се работи во ред, ве молиме проверете два пати за да се потврди дека објектот е неисправен и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник побрзо, да ги споделите со нас Детални Проблем , ние ќе се потрудиме да ви послужи.
2.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.
3.Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени .Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.
4. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата . (E. g. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !

Карактеристики на предлогот

Тип:
Лентата За Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Дијаметар:
5-10cm
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
сертификација:
CE / ЕУ
Бренд Име:
Multiyilego
Број На Модел На:
M6003062
Материјал:
/

Купувачи како што избираат