.

.

LCD дисплеј ПРОЗОРЦИ чиста синусен облик инверторот 3500W 7000W(врв)12v да 220v Инверторот+Полнач & ПРОЗОРЦИ,Тивок и Брзо Полнење напојување

LCD дисплеј ПРОЗОРЦИ чиста синусен облик инверторот 3500W 7000W(врв)12v да 220v Инверторот+Полнач & ПРОЗОРЦИ,Тивок

Оценка на посетителот:

DEN 18792.00
Залиха
Достапно за нарачка


Во рок од една година, ние обезбеди поправка сервис и поправка делови за слободни. На пример, за товари во близина на 700w, тоа е подобро да се избере инверторот со континуирано напојување повеќе од 800w. Кога комерцијални моќ, инверторот се користи комерцијални моќ на оптоварување и полнење на батеријата авто; кога комерцијални исклучете suddently, инвертер transfer за да го користите батеријата назад до моќ ot на товари automatially, и времето на префрлување е помалку 10m S. Електрични Алатки : Вежба, Мелење Машини, Кастрење Shears,Компресори,Пумпи За Индуктивен Товар јас f поврзување со индуктивен товари (на пр. Ако имате подобри предлози, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на предлогот

Тежина:
7.8 KG
Големина:
35*24*16 CM
Број На Модел На:
1922103500LU
Излезна Моќност:
1 - 200KW
Излез Тип На:
Еден
Фрекфенција:
50Hz
Тип:
DC/AC Инвертори
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EDECOA
Влезен Напон:
12v
Излезниот Напон:
220 230 240V

Купувачи како што избираат