.

.

Калеми Vaper BIGBOX мини 80W Мо Кутија Серпентина Главата Испарувач Пушач L80 Vape Atomizer Фитил Clearomizer Замена Core

Калеми Vaper BIGBOX мини 80W Мо Кутија Серпентина Главата Испарувач Пушач L80 Vape Atomizer Фитил Clearomizer

Оценка на посетителот:

DEN 921.12
Залиха
Достапно за нарачка


100% Оригинални Серпентина Главата За Оригинални L80 Vape Калеми Bigbox мини 80 W Vaper Пушењето Пушач Vaping Огромен Пареа Atomizer Core Clearomizer Испарувач Замена Фитил Голем Чад Електронска Цигара Vape Пареа Фитил Брзо Испрати Добар Квалитет
Јадро Одговара За :
За LEXINTONG L80 Vaper Bigbox мини 80 W Vape Современи Електронски Цигари
'

Карактеристики на предлогот

Компатибилен Модел:
LEXINTONG BIGBOX мини 80W Vaper Мо Кутија Пушењето Vaper Голем Чад
Бренд Име:
ект
Број На Модел На:
Калеми LEXINTONG L80 Vape Серпентина Главата 80W Мо Vaping Пушач Огромен Пареа
Тип:
ДС Dual
функција 1:
Оригиналниот LEXINTONG Калеми За L80 80W Vape Мо Кутија Atomizer Clearomizer
функцијата 2:
Добар Квалитет Серпентина Главата За LEXINTONG Испарувач Пушењето Vaper Голем Чад
Опис 1:
Серпентина Главата За LEXINTONG Vaper Пушач Vaping Пушењето Заменливи Core
Опис 2:
Огромен Пареа Оригинални Калеми Vaping Пушењето Фитил Vaper Пушач Shisha Пен
Aliexpress Добра Услуга:
AAAAA Насмевка Онлајн Услуга
Промоција цена:
Најниска Цена И Со Најдобар Квалитет На Aliexpress
Aliexpress Искрен Добра Продавачот:
Електронски Цигари на Големо и Мало
Топла Продаде Модел:
LEXINTONG Калеми Фитил Серпентина Главата Кутија Mod Кит Vaper Пушењето Голем Чад
Долго Серпентина Заменливи Core:
AAAAA Најдобри Серпентина Главата Замена
Бесплатен Превозот Вистински Следење:
Брза Испорака Вистинска Песна

Купувачи како што избираат