.

.

Европски Антички Телефон Во Собата Класичната Ротари Бирате Телефонски Смола Класичната Телефонска

Европски Антички Телефон Во Собата Класичната Ротари Бирате Телефонски Смола Класичната Телефонска

Оценка на посетителот:

DEN 2880.00 -20 %
DEN 3600.00
Залиха
Достапно за нарачка

8 kg
Пакување Листа : справи, домаќин телефонски линии, кабел за рачка
Мало пакување : Да
Пакетот Вклучува :
рачка, домаќин телефонски линии, кабел за рачка (со пакување како СЛИК show)
Превозот
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Гаранција
1. Поради акции satus и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака . 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе песна стоката и да ви даде одговор како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5.
Повратни информации
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации , така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ,по приемот на објектот во првобитната состојба и packagingwith сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете купувачот и Продавачот ја откажете трансакцијата from Aliexpress ИЛИ,можете да изберете да имате замена. Ние брод на светот, транспорт режимите вклучуваат EMS,DHL,FEDEX,UPS-от,ТНТ,Кина Пост,хонг конг Пост,итн. Ни даде 5 ѕвезда повратни информации,можете да добиете попуст кога ќе следната цел. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и ти НАЈМНОГУ ни овозможи со Превозот следење на број,специфична причина за враќање ,и вашиот po#.Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Ние брод на налози во рок од 1-3 дена по исплата потврди, во нормални услови, Сите објекти ќе бидат внимателно селектирани,пакуваат, а потоа се испраќаат .
Се врати и враќање
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира
. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
2.
започнете
крајот
Имитација на Дрво Ретро Гроздобер Антички Телефони Континентална фиксни Телефонски Технологија Телефон
Предмети Карактеристики :
Големина : 18 * 17 * 23cm
Тежина : 1.НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА
. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.(Освен некои земји and APO/FP0)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно .
Кина Пост
повеќето земји во рок од 15 до 30 дена
HK Пост
повеќето земји во рок од 7 до 25 дена
Шведска Пост
повеќето земји во рок од 15 до 45 дена
DHL
повеќето земји во рок од 2 до 4 дена
Сингапур Пост
повеќето земји во рок од 15 до 35 дена
EMS
повеќето земји во рок од 6 до 8 дена
Плаќање
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот тоа беше примено, Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена , се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена, нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Карактеристики на предлогот

Жица Тип:
Corded
Број На Модел На:
Ретро Телефон
Бренд Име:
Beamio
Тип:
Телефони
Говорна Пошта:
No
Caller ID :
Yes
Допир:
No
Се користи за:
Дом,Канцеларија,
Материјал:
дрво+алуминиумски
Тежина:
1.8 kg
Retial Кутија:
Yes

Купувачи како што избираат