.

.

Наруто Uchiha Obito Cosplay Костими Фаза Облека , Совршено Прилагоден за Вас !

Наруто Uchiha Obito Cosplay Костими Фаза Облека , Совршено Прилагоден за Вас !

Оценка на посетителот:

DEN 3264.00
Залиха
Достапно за нарачка


Пред да го стави на ред.
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
3. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.
4. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
Cosutme вклучуваат :
капут,панталона,појас,џеб,покривки,headband.
Ако сакате сопствени тоа,ве молиме оставете ги вашите мерења во ред или да испратите порака до нас.
Големина На Табелата
По -продажбата на услугата
Превозот : Понекогаш ќе има зафатено на транспорт,така што може малку бавно.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време.Исто така, ние ќе контактирајте го изразуваат да ви помогне да го најдете вашиот пакет.Ако ја изгубиле,Ние ќе го испратам до тебе повторно или да ви даде целосна refound.
Квалитет : Кога ќе го добиете костим ,Ако постои било прашање со тоа,ве молиме контактирајте со нас прво,и да ги преземат photoes,ние ќе го потврдат тоа.Ако постојат сигурни дека има некои прашања,ние ќе ви ги даде делумно refound како compensastion,или може да ги испратите назад ,ние ќе ви даде целосна refound.
Големина : ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина е точно,ние го направи костимот accordding на големината што ни даде,ако ти се даде погрешна големина,не можете да го носите кога ќе се добие тоа.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.Но треба плати товар за повторно да ја прати.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,ако сте задоволни со костим сте го добиле,ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со тоа и да ви даде задоволително решение.Ви благодариме.

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
EX101910
Бренд Име:
cosersuki
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Uchiha Obito
Компоненти:
капут,панталона,појас,џеб,покривки,headband.
Материјал:
Памук мешавина

Купувачи како што избираат