.

.

10pcs Бебе Пелена Иглички Шарени Повеќенаменски Пластични Безбедност на Главата на бебето безбедност игли од железо иглички игли

10pcs Бебе Пелена Иглички Шарени Повеќенаменски Пластични Безбедност на Главата на бебето безбедност игли од

Оценка на посетителот:

DEN 49.00 -15 %
DEN 57.60
Залиха
Достапно за нарачка

Совети : Поради разликата помеѓу различни монитори, можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Како производ е прирачник за мерење, големината грешка 0.1 ~ 1 cm е нормално. Бидејќи ние се рачно смета, вкупниот број на неизбежните грешки, 1% грешка за количината е нормално, ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Материјал:
Железо

Купувачи како што избираат