.

.

AZISHN видео надзор BNC Моќ/видео Кабел од 5М/10M/15 МИЛИОНИ/20 МИЛИОНИ/30M/40M/50M видео надзор Кабел за Видео Излез DC Приклучок за Кабелот за AHD/Аналогни системи за видео надзор ?

AZISHN видео надзор BNC Моќ/видео Кабел од 5М/10M/15 МИЛИОНИ/20 МИЛИОНИ/30M/40M/50M видео надзор Кабел за Видео

Оценка на посетителот:

DEN 262.00 -9 %
DEN 287.52
Залиха
Достапно за нарачка

1. оваа екстензија е поврзан видео доведе кабел со следење на екранот на мониторот камера ,home security system камера за видео надзор кабел 2. BNC женски приклучок (видео)+DC машки приклучок (моќ приклучок) кабел, 3. должина : 5 M/10 M/15 МИЛИОНИ/20 МИЛИОНИ/30 M/40 M/50 M изборен 4. материјал pvc изолација,бакар на диригент 5. за видео надзор за безбедност камера ,dvr систем 6. Овие кабли се користат во пренос на видео сигнали, или затворено коло телевизија, RF сигнали, системи за безбедност, итн.. Пакет се вклучени : 1 x Кабел Слики се за повикување само (различни должина на сликата е различен)!
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас! Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена. 2. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 4. Купувачот одговори за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности.
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање. 2. Сите производи имаат 1 година гаранција. 3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
1. Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи. Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши. 2. Нашите производи се директно од фабриката, не постои средина човек, нема висок markup, па ние може да обезбеди квалитет на објектите уште многу конкурентна цена. 3. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, прво, повеќето се одговори со во 12 деловни часа.

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
5M, 40M, 50m, 30m, 10m, 15 милиони, 20м
Бренд Име:
AZISHN
Тип На Објект:
Кабли
Големина:
5M/10M/15M/20M/30M/40M/50M
Број На Модел На:
Кабел за видео надзор
Тип:
Моќ/video Кабли
Употреба:
за видео надзор Камера

Купувачи како што избираат