.

.

Кинеската Традиционална Носија на Жените Памучна Јакна Грб Големина: M - 3XL

Кинеската Традиционална Носија на Жените Памучна Јакна Грб Големина: M - 3XL

Оценка на посетителот:

DEN 1747.68
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Традиционален Кинески Облека:
Блузи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
21180
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Miniye
Ткаенина Тип:
Dobby
боја:
многу бои
Големина:
M-3XL
Сезоната:
Пролет/Лето
Место на Потекло:
Шангај,Кина

Купувачи како што избираат