.

.

Голем Долг Реално Целосна Фокс Крзно јака Црна Шамија 80СМ*15CM Бесплатен Превозот

Голем Долг Реално Целосна Фокс Крзно јака Црна Шамија 80СМ*15CM Бесплатен Превозот

Оценка на посетителот:

DEN 3936.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

боја:
80см
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Должина:
80см-100cm
Материјал:
Крзно,Памук,Вистинска Кожа
Пол:
Жените
Бренд Име:
JKP
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
WH96

Купувачи како што избираат