.

.

E#627L40 Обичај steins портата Платно Сликарство Ѕид Свила Постер платно печатење на DIY Ткаенина Постер бесплатен превозот Y36

E627L40 Обичај steins портата Платно Сликарство Ѕид Свила Постер платно печатење на DIY Ткаенина Постер бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 295.00 -23 %
DEN 383.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
27X40cm, 40X60cm, 50X75cm
Бренд Име:
xxihlive
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Животните
Обликот:
правоаголник
Тип:
Постер
Стил:
Класични
Форма:
Станот
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Медиум:
термички трансфер печатење

Купувачи како што избираат