.

.

925 Фунта Сребрен Ѓердан Нежна Жена Pendant Синџир ААА Циркон Жена Мода Накит

925 Фунта Сребрен Ѓердан Нежна Жена Pendant Синџир ААА Циркон Жена Мода Накит

Оценка на посетителот:

DEN 390.00 -49 %
DEN 764.16
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : 925 sterling silver Големина : види слика на Овој скапоцен камен, според еу за животната средина барање Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Роденден / Предложи / Партија / Подарок Подарок за : пријател, Девојка / Жена / Мајка OPP Вреќа,Исклучителен Подарок Кутија : Безбедно, Вредни и Чесни

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
GDTC
Pendant Големина:
2.0*15CM
Страна Камен:
Кристално
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
10171014196
Бренд Име:
LiHong
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
LHYJ00BB1
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
Цирконот
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ подароци, Партија
товарни:
Бесплатен превозот
is_customized:
Yes
Материјал:
925 Sterling Silver+Јасно CZ
Метал Печат:
s925
Трговија на големо:
Yes
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Style1:
Љубов срцето pendant
подарок:
Ќерка ми, жена, мајка, пријателка

Купувачи како што избираат