.

.

Стомакот танц танц 2017 Танц Стомак Танц Костим Одговара на Клуб Сцената Долг ракав V јака врвот и Здолниште Фустан бесплатна испорака

Стомакот танц танц 2017 Танц Стомак Танц Костим Одговара на Клуб Сцената Долг ракав V јака врвот и Здолниште

Оценка на посетителот:

DEN 1602.72
Залиха
Достапно за нарачка


2 ПАРЧИЊА Грб + здолниште
3 PCS Грб + здолниште+SOCK
М биста 80-95cm;Половината прилагодливи ;врвот долго 39cm;Долго здолниште 93cm;тежина 40-50kg
L биста 84-99cm;Половината прилагодливи;врвот долго 40cm;Долго здолниште 93cm;тежина 50-62kg
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ ______________________________________________________
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. ПЛАЌАЊЕ ______________________________________________________ Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. ПРЕВОЗОТ ______________________________________________________
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ ______________________________________________________
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. ПОВРАТНИ информации ______________________________________________________
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Polyethersulfone,Ацетат,Акрилик,Lycra,Spandex,Модални,Бамбус Влакна,Памук,Полиестер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DMW431
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Облека Стил:
пеперутка став
облека ткаенини:
повеќе облека ткаенини
is_customized :
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Купувачи како што избираат