.

.

2 ПАРЧИЊА/Број За Blackberry Z10 Q10 Sim Картичка Читателот Конектор Носителот Фах Слот Socket

2 ПАРЧИЊА/Број За Blackberry Z10 Q10 Sim Картичка Читателот Конектор Носителот Фах Слот Socket

Оценка на посетителот:

DEN 173.00 -5 %
DEN 182.40
Залиха
Достапно за нарачка


2 ПАРЧИЊА/Број За Blackberry Z10 Q10 Sim Картичка Читателот Конектор Носителот Фах Слот Socket
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Компатибилен Бренд:
Blackberry
дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За Blackberry Z10 Q10 Слотот за SIM Картичката Socket
квалитет:
Нов Висок Квалитет
Is_customized:
Yes
компатибилен models1:
за Blackberry Z10 Q10

Купувачи како што избираат