.

.

Благородна Мешавини 2018 Рана Пролет Англија Жените Мода се Сврти надолу Јака Двојно Гради Врвот Одделение Долго Кралската Камила боја со државниот Грб

Благородна Мешавини 2018 Рана Пролет Англија Жените Мода се Сврти надолу Јака Двојно Гради Врвот Одделение

Оценка на посетителот:

DEN 4752.00
Залиха
Достапно за нарачка


Вашиот е
Нашите Правила : Понуда Повеќето Удобно Услуга
-
Најновите Модата
Класичниот Моден
Високата Улична Мода
Добредојдовте на Моден Тренд.
Опис
Телевизија Show..................................................
За НАС : ............................................
Плаќање
А Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Б. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, Western union, Money gram.
В ве Молиме да се имајте на ум дека вие сте одговорни за сите обичаи поврзани со обвиненијата. Овие трошоци не се вклучени во вкупната цена на вашата нарачка. Ве молиме разгледајте ја вашата локална царинска законот за листа на забранети/оданочуваат предмети внимателно пред ставање на ред. Ние обично се изјасни стоката како "подароци "или "примероци".
Превозот
А Ние ќе брод во рок од 1-3 работни дена по примена на плаќање освен празници. Обично ќе брод предмети од Хонгконг воздухопловната, тоа трае 920 работни дена да пристигнат по превозот.
Б. Ако сакате брза испорака од страна на (EMS,DHL ,UPS-от. Fed Ex) ќе треба да плаќаат дополнителна наплата .
В. Ако цел вкупната цена на повеќе од $300.00 во исто време, јас ќе се ослободи ги испратите по express(EMS,DHL ,UPS-от. Fed Ex).превозот времето е од 3-7 ден.
Повратни информации
Ние ќе се потрудиме да им понуди висок квалитет , разумна и конкурентна цена на производите . Исто така, тоа е мојата цел да им обезбеди на вас драги клиенти со одлична шопинг искуство и 100% задоволни добра услуга. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми кога ќе добиете предмети ќе победи на мојата продавница. Позитивни повратни информации е многу ценет и ние ќе го прават истото за возврат. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не остави Негативен или Неутрален Повратни информации и да ни овозможи можност да се направи среќни.
Ние сме многу фер и лесно да се справи со нив! Гаранција. Купи со доверба!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Волна & Мешавини
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
VERDEJULIAY
Број На Модел На:
ZJ
Стил:
High Street
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Вез
Облека Должина:
Долго
Материјал Состав:
Волна
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Spandex,Волна
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Двојно Гради

Купувачи како што избираат