.

.

100PC/многу 2.5 cm Мини Daisy Декоративни Цвет Вештачка Свила Цвеќиња Партија Свадба Декорација Дома Декор(без матични) Поевтини

100PC/многу 2.5 cm Мини Daisy Декоративни Цвет Вештачка Свила Цвеќиња Партија Свадба Декорација Дома Декор(без

Оценка на посетителот:

DEN 96.00 -24 %
DEN 126.24
Залиха
Достапно за нарачка


1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Бренд Име:
OEMOO
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Цвет
боја:
микс боја
чипка на Потекло:
Кина
Големина:
25mm
Количина:
100pcs
Користење на:
diy шиење додатоци
Обликот:
Цвет Раководител
Име:
Мини Daisy Декоративни Цвет
Повод:
Свадба
боја:
микс боја,бела ,жолта ,розова

Купувачи како што избираат