.

.

Моден Силикони Носителот Случај За Samsung Галакси А5 Транспарентен Мека TPU Сјајот Шарени Луксузни Прстенот Назад Случај За Samsung A500F

Моден Силикони Носителот Случај За Samsung Галакси А5 Транспарентен Мека TPU Сјајот Шарени Луксузни Прстенот

Оценка на посетителот:

DEN 132.00 -31 %
DEN 191.52
Залиха
Достапно за нарачка


Моден Силикони Носителот Случај За Samsung Галакси А5 Транспарентен Мека TPU Сјајот Шарени Луксузни Прстенот Назад Случај За Samsung A500 F
Продажба на Точки>> [Size] : Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси А5 A500 F/A500 FU /A500 M/A500 Y /A500 YZ /A500 F1/A500 K [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП Мека Кожа [Боја] : Црна, Сина, Златна, Бела, Розова, Како Слики Прикажани
Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без потреба да се отстрани случај. Едноставна snap-на дизајн за лесна инсталација и отстранување Мулти-обоени. Ве молиме оставете ни ПЕТ ЅВЕЗДИ оценка и ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации доколку не сте задоволни со објектот

Карактеристики на предлогот

Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Транспарентен,Обична,Симпатична,Сјајни,Метален
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Со Прст Прстен
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Мало Пакет:
No
Големина:
5.0
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
NGU НИКОГАШ НЕ СЕ ОТКАЖУВАМЕ
Тип:
Случај
Погоден модел:
За Samsung Галакси А5 A500F/A500FU /A500M/A500Y /A500YZ /A500F1/A500K
Стил:
Луксузни Модни Bling Симпатична Шик Сјајот Прекрасна
Луѓе:
За Девојки Дама Жените Подароци
функција 1:
Луксузна Прекрасна Позлата Цвет Кристал Телефон Случај
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Тенка Мека TPU Заштитна Силиконска Задниот Капак на Школката Capa
Материјал:
Мека TPU Силикони
Време:
2017 Нови Пристигнување
функција 3:
Носат-доказ,Не деформација, Fadeless
испорака:
Повеќето бесплатен превозот преку Кина пост mail

Купувачи како што избираат