.

.

20pcs Бесплатен превозот 8 инчен Големи Модни Коса Поклон Алигатор Клипови Танц Партија Училиште Додаток

20pcs Бесплатен превозот 8 инчен Големи Модни Коса Поклон Алигатор Клипови Танц Партија Училиште Додаток

Оценка на посетителот:

DEN 2098.00 -5 %
DEN 2208.00
Залиха
Достапно за нарачка


1.Објектот спецификите
20pcs Бесплатен превозот 8 инчен Големи Модни Коса Поклон Алигатор Клипови Танц Партија Училиште Додаток
Најновите мора да се има твин (tween) на косата додаток ' Jo Jo Лакови
*Гигант коса клипови кои неодамна се стекна популарност;
*Родителите на основно-училишна возраст децата може да се забележи ги во детско игралиште : големи шарени лакови младите девојки се носи на врвот на конска опашка или пунџа
*Потпис лакови се носи од страна на 13-годишниот You Tube ѕвезда Jo Jo Siwa кои стекна слава на НАС ТВ серија Танц Мајки, реалност покаже таа замина минатата година. Таа во моментов има 3.7 милиони следбеници на You Tube.
Детали :
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Лак големина : 18*13cm
5.6 cm Клип
На Лакови може да бидат со JOJO singature badage,ве молиме контактирајте cusotmer на услуги за детали.Ви благодариме
Боја :
Како слик
Еко-пријателски
CPSIA
Постојаност на боја : Glade 4 или повеќе
2.Ставка Детали
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
3.Повратни информации
4.Сертификат
5.Shippment
А).Сите наши Лакови се испраќаат од страна на DHL,TNT,Fedex,UPS-от,RPX,Aramex ,која ќе трае 3-5 дена.
Б). Поради кои се занимаваат со многу нарачки секој ден, Ние ќе обично се организира пратка во рок од 3-5 дена , ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас.Ви благодариме.
C). Anout данок
Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегне данок . Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.
НАПОМЕНА : 1. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. 2. Жал ми е за тоа што не ја поддржуваат P. O. Кутии адреса, ве молиме да ни остават порака за вашата точна адреса, кога ќе го поставите цел.
6.Нашата Фабрика :

:

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
YV102156
Бренд Име:
kimmy
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Материјал:
Полиестер

Купувачи како што избираат