.

.

филтер за воздух за 2006-2011 Chrysler PT Cruiser 2.4 L , CHRYSLER PT CRUISER 1.6 / 2.0 / 2.4 / 2.4 L oem:04891691AA #SK76

филтер за воздух за 2006-2011 Chrysler PT Cruiser 2.4 L , CHRYSLER PT CRUISER 1.6 / 2.0 / 2.4 / 2.4 L oem:04891691AA

Оценка на посетителот:

DEN 360.00
Залиха
Достапно за нарачка


Должина : 256 mm
Ширина : 161.5 mm
Висина : 42.2 mm
Модел
ЗА CHRYSLER
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА CHRYSLER
ЗА CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 1.6 1598 85 4 Имот 2001-2010
ЗА CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.0 1996 104 4 Имот 2000-2010
ЗА CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.0 1996 100 4 Имот 2004-2010
ЗА CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 2429 169 4 Имот 2004-2010
ЗА CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 2429 110 4 Имот 2000-2010
ЗА CHRYSLER PT CRUISER (PT_) 2.4 2429 105 4 Имот 2005-2010
ЗА CHRYSLER PT CRUISER Конвертибилна 2.4 2429 105 4 Конвертибилна 2004-2008

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SAFIL
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
162
Поставување на Возило:
ПРЕД
Cirrus-Година:
2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010
За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Материјал Тип:
филтер paepr
Осветленост Дел Број:
04891691AA
Објектот Висина:
40
Другиот Дел Број:
04891691AA
Производителот Дел Број:
04891691AA
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Објектот Должина:
256
Chrysler Модел:
Cirrus
Објектот Тежина:
300G

Купувачи како што избираат