.

.

2017 Нови Пристигнување Чипка PVC Маса Крпа Водоотпорен Перат Пластична Маса ги Опфаќа Шупливи Надвор Toalha Де Меса Кујнската Крпа Текстил

2017 Нови Пристигнување Чипка PVC Маса Крпа Водоотпорен Перат Пластична Маса ги Опфаќа Шупливи Надвор Toalha

Оценка на посетителот:

DEN 815.00 -10 %
DEN 904.80
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот
Материјал : ПВЦ
Боја : Транспарентна
Стр ackage : Пакување Кеси
Детални Информации
Напомена : Бидејќи на материјалот,производ ќе имаат некои мирис.Ве молиме да се стави тоа во балкон за еден или два дена, така што производот може да биде корисно.Ви благодариме однапред.
За превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 7-15 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Тоа е нашата задоволство

Карактеристики на предлогот

Спецификација:
48 mul 120cm, 48 mul 60cm 2pcs, 48 mul 130cm, 48 mul 180cm, 48 mul 150cm, 48 mul 160cm, 48 mul 200cm, 48 mul 240cm, 48 mul 220cm, 48 mul 250cm
Стил:
Модерна
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
TY
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
PASAYIONE
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Големина:
50*137cm
Техника:
машина
Боја:
Повеќе
Пакет:
пакување торба

Купувачи како што избираат