.

.

OOTDTY Фудбалска Топка Мерач на Притисок на Воздухот се Види Фудбал, Одбојка Кошарка Barometers

OOTDTY Фудбалска Топка Мерач на Притисок на Воздухот се Види Фудбал, Одбојка Кошарка Barometers

Оценка на посетителот:

DEN 261.00 -16 %
DEN 310.08
Залиха
Достапно за нарачка


OOTDTY Фудбалска Топка Мерач на Притисок на Воздухот се Види Фудбал, Одбојка Кошарка Barometers
100% сосема нов и висок квалитет Одлики : Брз и прецизен да се измери воздушен притисок Prefect за топки, volleyballs, кошарка, фудбал топки и сите други inflatables. Карактеристики на воздушен вентил за ослободување лесно да се прилагоди притисокот на текот на топки, надуени се Овозможува на воздухот ослободување без отстранување на мерач На dial чита и PSI и Бар Топката Притисок Мерач Поставени само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Точка Име : Топката Притисок Мерач Материјал : Метал Димензии : Должина : стан.10.5 cm/4.13" Дијаметар : стан.4cm/1.57" Боја : Сребро Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Топката Притисок Мерач 3 x Игли

Карактеристики на предлогот

Изведени Серија:
Перница/Перница
Тип:
Други
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Топката Мерач На Притисок
Материјал:
Метал
Точка име :
Топката Мерач На Притисок

Купувачи како што избираат