.

.

Природен Камен Монистра Природни Moonstone Монистра DIY Лабава Монистра Еластична Хривнија накит За Жените ! Бесплатен Превозот !

Природен Камен Монистра Природни Moonstone Монистра DIY Лабава Монистра Еластична Хривнија накит За Жените

Оценка на посетителот:

DEN 527.00 -23 %
DEN 684.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
гем-внатре greate свој моден
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
MoonStone
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Повод:
Годишнина
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGTC
Сертификат Број:
70975002231
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
G9855
се направени од:
MoonStone
Должина:
7.5inch

Купувачи како што избираат