.

.

10pcs/многу 33*14mm мода антички сребрен тон шарм ножици фитинг жените diy шарм хривнија копче chian ѓердан накит

10pcs/многу 33*14mm мода антички сребрен тон шарм ножици фитинг жените diy шарм хривнија копче chian ѓердан

Оценка на посетителот:

DEN 86.00 -10 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка


10pcs/многу 33*14mm мода антички сребрен тон шарм ножици фитинг жените diy шарм хривнија копче chian ѓердан накит

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
3.3cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.4cm
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Шарм
Објектот Тежина:
30g
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
3.3cm
Број На Модел На:
EY587
Објектот Дијаметар:
1.4cm
Големина:
33*14mm
боја:
антички сребрен
Материјал:
Легура
Употреба:
diy монистра necklce

Купувачи како што избираат