.

.

GW 925 Sterling Silver Мајка Мајка ми Татко ми Ќерка, Сестра Монистра Одговара Пандора Оригиналниот Шарм Хривнија Семејство Монистра & Накит Заложби

GW 925 Sterling Silver Мајка Мајка ми Татко ми Ќерка, Сестра Монистра Одговара Пандора Оригиналниот Шарм Хривнија

Оценка на посетителот:

DEN 550.00 -30 %
DEN 785.28
Залиха
Достапно за нарачка


CUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА
1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост како стандардно.
2. бесплатни e Packet 5-20 дена ја испорача(износ над $100)
3.бесплатни Шведска пост или Холандија пост 10-40 дена ја испорача(износ над $100)
4.бесплатни Кина пост 20-60 дена избави.
5.Голема цел контактирајте со нас да уживате во слободен брза испорака се допаѓа;
6.За да се избегне обичај проблем ние ќе се прогласи како Подарок со ниска вредност.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
GW
Објектот Тежина:
3.2g
Број На Модел На:
X090
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
вистински 925 sterling silver
објектот стил:
Европската Бренд Шарм
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло:
Кина,Yifu
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка

Купувачи како што избираат