.

.

DUUTI Отворено Планински Велосипедизам Патот Велосипед Торба за Велосипед Рамка Цевка Panniers Водоотпорен екран осетлив на допир Телефон Случај Рефлексивни Торба Кошн

DUUTI Отворено Планински Велосипедизам Патот Велосипед Торба за Велосипед Рамка Цевка Panniers Водоотпорен

Оценка на посетителот:

DEN 325.00 -49 %
DEN 636.96
Залиха
Достапно за нарачка

S : 14 X7 CM за 3.5-4.8 инчен,L : 16 X8 CM за 4.8-5.7 inch Карактеристики : - Погодни за мобилни телефони со 6,3 инчи и помал екран на допир
- рака дизајн за брзо ослободување и инсталација, погоден за голем број на велосипеди
- Со патент џеб, побезбеден за внатрешноста предмети и лесен за да го отворите и затворите
- Висококвалитетен полиестер материјал, носат-отпор и удобно
- Со ЕВА и ЈП материјал поместена во внатрешноста, подобра форма и подобра заштита
- Двојно кеси, може да потрае повеќе предмети
- Сите околу црна пластика коски Emplacement : Handlebar Пакет тежина : 0.138 kg
Пакет Содржина : 1 x Велосипедот Пред Цевка Торба

Карактеристики на предлогот

Големина:
L, S
Бренд Име:
DUUTI
сертификација:
CE
Функција:
Rainproof
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BBG027
Материјал:
600D Оксфорд

Купувачи како што избираат