.

.

За Јамаха TTR250 TTR 250 1993-2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 CNC Стожерот Дербито Dirt Bike Спојки Кочница Држела Топла

За Јамаха TTR250 TTR 250 1993-2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 CNC Стожерот Дербито Dirt Bike Спојки

Оценка на посетителот:

DEN 1011.00 -27 %
DEN 1385.28
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо. Fitment : За Јамаха WR250 R/X 2007-2017
За Јамаха SEROW225/250 1986-2016
За Јамаха TTR250 1993-2015
За Јамаха XT250 X 2006-2015
За Јамаха TRICKER 2004-2015
За Јамаха DT230 LANZA 1997-1999
За Јамаха TTR125/LW/E 1993-2015 Карактеристики на Производот : 1) со Врвен квалитет T6065-T6 алуминиум ЦПУ Машински и Боја елоксирани. 2) Оваа голема процесот на производство гарантира долг животен век, максимална флексибилност и прецизно одговара 3) Ергономски совршенство од форма (резултат на години на дербито искуство) 4) Стожерот дизајн со враќање пролет им овозможува на рачката на капакот нанадвор за да се спречи свиткување или кршење 5) Прилагодливи reach систем обезбедува совршен лост позиција за сите велосипедисти 6) Пакетот вклучувајќи кочница на менувачот и спојката psa (1 Пар) 7) Боја : Црна/Gold/Red/Сино/Титаниум/Сребрена/Зелена/Портокал/Виолетова . 8) за Директни замена за акции се држела. Нема промена! 9) Во Акции Бродови World Wide Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед, и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур ние брод тоа држела само како нашите наслов, ако ви треба друг модел, ве молиме контактирајте со нас или. ни остави порака кога ќе цел, па ние не ќе ви испрати на погрешен поставите Благодарам многу : . (Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите не е ист модел како наслов, само го купуваат според насловот) Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид :

Карактеристики на предлогот

боја:
Виолетова
Специјални Функции:
Флексибилен
Објектот Тежина:
0.25kg
Motobike Направи:
Јамаха
Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
TTR250 TTR 250
Објектот Должина:
9inch
Објектот Висина:
3inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Ширина:
2inch
Година:
1993-2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004
Бренд Име:
ELFRhino
Објектот Тип 1:
Мотокрос Off Road Држела
Објект Од Тип 2:
Dirt Bike Држела
Објектот Тип 3:
Стожерот Држела
Item Type 4:
спојката кочница држела
Материјал Тип:
T6061-T6 Алуминиум Легура
Точка 1:
cnc држела
Точка 2:
За Јамаха Кочница Држела
Точка 3:
За Јамаха Спојки Држела
Точка 4:
Држела
Еден Пар Врвен Квалитет:
Yes

Купувачи како што избираат