.

.

5 метри RG405 Коаксијален Кабел за АНТЕНСКИ Приклучок за Флексибилни RG-405 Coax Pigtail 16ft Висок Квалитет Конектор Бесплатен превозот

5 метри RG405 Коаксијален Кабел за АНТЕНСКИ Приклучок за Флексибилни RG-405 Coax Pigtail 16ft Висок Квалитет

Оценка на посетителот:

DEN 470.40
Залиха
Достапно за нарачка


5 метри RG405 Коаксијален Кабел за АНТЕНСКИ Приклучок за Флексибилни RG-405 Coax Pigtail 16ft Висок Квалитет Plug Џек Адаптер Wire Конектор
100% Сосема нов и висок квалитет. Тип : Коаксијален Кабел RF Кабел : RG405 Отпорност : 50Ω Внатрешниот проводник : Сребро Позлатен бакар Изолација : PTFE Надворешниот диригент : Лесна annealed бакар Боја : Исто како на слика покаже Должина : 5 m (16ft) Пакет се Вклучени : 5 M х RG405 кабел

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
RG405
Бренд Име:
JX

Купувачи како што избираат