.

.

Метал Спортски Bluetooth Слушалки Пот Доказ Слушалка Магнетни Стерео Слушалка Безжична Слушалка за Мобилен Телефон за iphone

Метал Спортски Bluetooth Слушалки Пот Доказ Слушалка Магнетни Стерео Слушалка Безжична Слушалка за Мобилен

Оценка на посетителот:

DEN 73.92
Залиха
Достапно за нарачка


Метал Спортски Bluetooth Слушалки Sweat Proof Слушалка Магнетни Стерео Слушалка Безжична Слушалка за Мобилен Телефон
Карактеристики : -Ексклузивен дизајн патенти, приклучок за слушалки ергономски дизајн, удобно да се носат лесно да падне. -Уво на уво дизајн, намалување на светот најдобрите бас. -Единствена магнетна контрола, Не е лесно да падне. Вграден-во висока чувствителност микрофон, појасни гласовен квалитет. -Вградена литиум батерија, поддршка за 2 часа, брзо полнење, да ги обезбеди до пет часа на музика / разговор издржливост. -Bluetooth еден со два за да се задоволат потребите на мулти-извор. -Со копчето play, можете да ги контролирате музичкиот плеер и да остварувате и да примате повици и други функции. Спецификации : -Боја : Пиштол/Black -Bluetooth верзија : CSR4.1 -Работа предмет : > 10 метри (исклучен) -време на Мирување : > 180 часови -Живот време : > 2~3 часа, време на Полнење : 2 часа -Поддршка на договорот : A2 DP, AVRCP, HSP, HFP -Фреквенција одговор : 20 hz - 20 KHZ Пакет листа : 1 x Bluetooth Слушалка 1 x Полнење преку USB Кабел 1 x Прирачник за Корисникот 3 x Earplugs

Карактеристики на предлогот

комуникација:
Безжичната
Конектори:
Никој
Безжична Тип:
Bluetooth
Vocalism Принцип:
Динамичен
Бренд Име:
HEONYIRRY
Стил:
Neckband
Контрола На Копчето:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Функција:
За Мобилен Телефон,За iPod,Спорт
Приклучок Тип:
Безжичната
Чувствителност:
123dB
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Линија Должина:
0.6 M
Отпорот:
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
C312
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Поддршка СТАН:
No
Безжичен:
Yes
Со Микрофон:
Yes
слушалка звучници:
2 Звучници
Возачот Тип:
Dual Возачот Единица
Најновите Безжична Bluetooth:
CSR4.1
Водоотпорен:
Sweatproof
Капацитетот На Батеријата:
75 mAH
Време На Полнење:
2 часа
Комуникација помеѓу:
5-6 часа
Музика Играње време:
3 до 4 часа
Времето на пазарот:
2017

Купувачи како што избираат