.

.

30pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Триаголен Ден на Мајката Ќерка Подароци Приврзоци Шарм За Нараквици Ѓердан Накит Одлуки DIY

30pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Триаголен Ден на Мајката Ќерка Подароци Приврзоци Шарм За Нараквици Ѓердан

Оценка на посетителот:

DEN 63.00 -25 %
DEN 83.52
Залиха
Достапно за нарачка


1. 30pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Триаголен Ден на Мајката Ќерка Подароци Приврзоци Шарм За Нараквици Ѓердан Накит Одлуки DIY
2.Боја : Антички Злато/Сребрена
3.Материјал : Алуминиумски
4.Занает : Позлатен
5.Стил : Мода Pendant Без Синџир
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7. Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JUYA
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AO0053
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Име на производ:
легура шарм
Материјал:
Цинк Легура
Pendant Големина:
16*15mm
Тежина:
0.9g
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2.0 mm
Попуст:
5 многу може да има попуст
Безопасни :
никел, олово & кадмиум слободни
Одговараат на:
Хривнија Ѓердан DIY

Купувачи како што избираат