.

.

20pcs/многу, Ајкула Форма 5# Злато/Пиштол Црни Бои Патент Лизгачи

20pcs/многу, Ајкула Форма 5 Злато/Пиштол Црни Бои Патент Лизгачи

Оценка на посетителот:

DEN 465.12
Залиха
Достапно за нарачка


Ајкула Форма 5# Злато/Пиштол Црни Бои Патент Лизгачи
Модел# : LT106-5#
Материјал : цинк легура
Големина : 5# лизгачот со puller големина : 31mm x 10мм
Боја : злато, пиштол црна боја на располагање
Пакет : 20pcs/број во ПП торба
Патент тип : ве Молиме имајте во предвид ги имаме три типа на лизгачи за да посебно се поклопува со метални патент, најлон патент и смола патент, ве молиме бидете сигурни дека вашиот патент тип пред цел.
Забелешки : лизгачот повлекува се отстранува и можете да ги замените со други повлекува.
Слики на Детали :
Пратката Политика · Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, па ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата. Исто така купувачите ќе биде одговорен за кои било Царински давачки или дополнителни трошоци. · Штом ќе платите за вашата цел(s), нормално ние ќе ја испрати својата парцела(s) во рок од 48 часа! · БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ преку Кина Пост Воздух Mail за повеќето земји, тоа обично трае околу 15-55 дена да бидат испорачани. Точно испорака дена варира од различни земји. Можете да оставите порака до нас за најновите превозот статус! · Ако сакате да се избере изразат испорака(5-7 работни денови за испорака), ве молиме слободно контактирајте со нас пред вашата исплата, и ние ќе се пресмета дополнителна надградба на надоместокот за да изразат пошта испорака за вас.
Политика на враќање Ако се појават какви било проблеми,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена по приемот на производот(ите), ние ќе се обидеме најдобро да се излезе со решение кој е задоволителен за вас! Ако производот(s) има на квалитетот на прашањето, или бил оштетен при превозот, или сте ја добиле погрешен производ, итн., ние може да ви ги испрати нов производ(и) или можете да добиете попуст или вратат сите пари за вас! Повратни информации
Вашето задоволство е наша продолжи, ние не само што нудат врвен квалитет на производот(ите), но, исто така, најдобра услуга по продажбата, ние gurantee да ви понуди прекрасна on-line шопинг искуство.
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, ако сте задоволни со нашата производ(и )и услуги! Ве молиме не се двоумете да ги споделиме нашите производи со други клиенти!
2. Ако ви се исполнат на секој проблем во текот на трансакцијата, ве молиме контактирајте со нас слободно!
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации, како искрена и одговорен продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем!

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LT106-5#
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Големина:
5#
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување

Купувачи како што избираат