.

.

Нови Пристигнување Водоотпорен ПВЦ Гранд Старата Мода Свеќа Лустерот Ѕид Decals Винил Налепници Дома Декор За Дневна Соба

Нови Пристигнување Водоотпорен ПВЦ Гранд Старата Мода Свеќа Лустерот Ѕид Decals Винил Налепници Дома Декор

Оценка на посетителот:

DEN 623.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : Карактеристики :
· 100% Сосема Нов.
· Материјал : заштита на Животната средина ПВЦ, Водоотпорен
· Овој производ може да се чуваат повеќе од 5 години. Тоа може да се отстрани со дува топол воздух за подолго време, со фен за коса, тогаш тоа може да се раскина надолу нежно и без оштетување на вашиот ѕид.
ЖЕШКА!Моден дизајн! Висок квалитет!100% сосема нов!
- Голема големина ѕид налепници,Целиот модел е неповолно за транспорт, па моделот е поделена
во неколку делови.Кога ќе примите ѕид налепници, треба да splice тоа,
како мозаик парчиња,надевајќи се дека ќе има среќен пат!
- Сите налепници се рачно изработени ,па малите флеки може да се појави во ѕид
налепница,подрипнувајќи ќе го прифати тоа со толерантни став.
- ве молиме оставете порака за да ми боја ви се допаѓа според
Ве молам да ми кажете што името што сакате да го напишете на налепница. СПЕЦИФИКАЦИИ Материјал : Не-toxi, еколошки пвц Тежина : Околу 300g Големина : Медиум : 59x78cm Стандардната Боја : Black H622 НАРАЧАНА УСЛУГИ ФУНКЦИЈА 1.Договор за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични 2.Лесен за употреба и отстранување 3.Модерен дизајн и висок квалитет 4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка). Услуги на клиентите Можеме да ги прилагодите на која било големина и боја за вас Пакет Платно во цевка Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority 1. e Packet (EUB) -само во САД 2. Кина Пост Воздух Пошта 3. EMS 4. Fedex време на Испорака 1. e Packet (EUB) : 7 - 15 дена 2. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме.. 3. EMS : 7 до 10 дена 4. Fedex : 7 до 10 дена
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) ОПЕРАТОР на ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
5) Пад на превозот. Ние обезбедуваме пад на превозот што може директно да испратите производи за справување со детални информации.
6) Ние не сме одговорни за било даноци и давачки на дестинација.
1) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе право било грешки и им даде на вашиот 100% добро одговори.Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации :
1. Ако нешто се направи што не се задоволни или лути,ве молиме cantact usdirectly пред да замине повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да slove на проблем додека не се задоволи,
2. Ако satisty со објектот,ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 star) за нас, Тоа е многу важно за нас

Карактеристики на предлогот

боја:
BlueH615, GrayH627, GreenH619, PinkH611, PurpleH630, RedH608, WhiteH601, H604, BrownH624, OrgangeH606
Големина:
59x78cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Број На Модел На:
98
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ

Купувачи како што избираат