.

.

HOMETREE Креативни Ѕид-поставена Четка за заби Автоматско Куќа Стил Паста за заби Фармацевт Крцкањето Уред Бања Прибор H697

HOMETREE Креативни Ѕид-поставена Четка за заби Автоматско Куќа Стил Паста за заби Фармацевт Крцкањето Уред

Оценка на посетителот:

DEN 479.04
Залиха
Достапно за нарачка

Име : четка за заби носителот материјал : пластични Големина : околу 120 * 75 * 70cm Боја : Розова / Сино / Жолта / Зелена Пакување : Картон ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да имаат 1-3 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца , ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 8)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
HOMETREE
Име:
четка за заби носителот
Големина:
About 120 * 75 * 70cm
Материјал:
Пластични
боја:
Пинк / Сино / Жолта / Зелена
Пакување:
картон

Купувачи како што избираат