.

.

20pcs! Најлон Десен агол виси заградата 90 степени десен агол кабинет агол конектор за оков за мебел додатоци

20pcs! Најлон Десен агол виси заградата 90 степени десен агол кабинет агол конектор за оков за мебел додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% нов и висок квалитет на Производот материјал користење на козметички пластика, безопасни супстанции, отпорни на абење, отпорност на корозија-користете : За мебел додатоци десен агол заграда, кабинет фиксни конектори, за и други користи име на Производ : Најлон пластични агол код Материјал : пластика, Најлон Дебелина : 2.6 mm Тежина : Еден 3.2 g боја : бела Пакување вклучува : 20 x Најлон Агол Кодот

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Halojaju
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
lyh-126
is_customized:
Yes
Тип:
Агол Загради
Име:
L тип агол кодот
Обликот:
Најлон агол кодот
Материјал:
Најлон Пластика
Видови:
Мебел агол кодот
Дебелина:
2.6 mm
Дупка Со Дијаметар Од:
4.5 мм
Видови - 2:
Прав агол одредување заградата
Производот употреба:
Мулти-цел агол кодот
Тип На Производ:
оков за мебел
Тип:
Хардверски Додатоци

Купувачи како што избираат