.

.

5 Компјутери/Set Црна Мотоцикл Возење Рамениците Назад на Лактите Градите Коленото Заштита Влошки Трки Безбедност Тврд Оклоп се Откажат превозот

5 Компјутери/Set Црна Мотоцикл Возење Рамениците Назад на Лактите Градите Коленото Заштита Влошки Трки Безбедност

Оценка на посетителот:

DEN 282.00 -15 %
DEN 331.68
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е ЕВА мека заштитник е 5 Pcs/Сет, Што е, вклучувајќи 2 Pc за рамо, 2 Парчиња за лактот и 1 Компјутер за назад заштитник, Кој може да се вклопат за повеќето од кожна јакна. Тоа може да ви обезбеди многу поголема безбедност, додека ќе се вози Спецификации : Материјал : 100% ЕВА Боја : Црна Функција : Заштита на рамото, лактот, врати За луѓе : Возрасни Големина : 26x12cm(дошу/Коленото)/17.5x13.5cm(Рамо)/36x25cm(Назад) Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 5 Компјутери/1 Сет x Мотоцикл Заштита Влошки

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
wupp
Пол:
Унисекс
Материјал:
PU
Тип На Објект:
Комбинации

Купувачи како што избираат