.

.

5D Diy Крстот Бод Дијамант Сликарство Кристал Мачка Бања Дома Декорација Деца кои Живеат Соба Полна Плоштадот Дијамант Везови

5D Diy Крстот Бод Дијамант Сликарство Кристал Мачка Бања Дома Декорација Деца кои Живеат Соба Полна Плоштадот

Оценка на посетителот:

DEN 234.00 -44 %
DEN 417.60
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни. Тоа е на висока дефиниција шема, добра текстура и естетското чувство, кој секогаш се доведе во врска со силна визуелна жалба за вас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава.
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да се чувствуваат. Ние ќе го реши проблемот.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ви благодариме многу за да изберете ДМ УБАВИНА ПРОДАВНИЦА.com Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови
може да предизвика одложување. ве молиме не ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек . Ние ќе рефундирање на дека ако не у врати предметите во рок од 30 дена од датум на испорака, ако не сте задоволни со квалитетот на производите што сте го купиле. меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини. Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји
може да потрае подолго од 60 дена.
Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везови
Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дупчење со 447 DMC Бои
Употреба : Почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка
Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори
Пакет вклучуваат : комплетна вежба, платно крпа, алатки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со logistis компанијата да се врати цената на штета или загуба.
Ние секогаш проверете автомобил efully пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување duringthe долго испорака. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay.
Име на производот и фото шоу
5 D Diy Крстот Бод Дијамант Сликарство Кристал Мачка Бања Дома Декорација Деца кои Живеат Соба Полна Плоштадот Дијамант Вез За Дома Декоративни
Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.
Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод
Бренд : Вејн Sweet Home Дијамант Сликарство
Боја Количина : 10-45 Бои. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот.com Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот.

Карактеристики на предлогот

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 35x35cm, 40*40cm, 60x60cm, 50*50cm
Бренд Име:
MOONCRESIN
Употреба:
Слики
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Цртан филм
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на Дијамант:
Слика кристал
детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Големина:
Multiple size can choose
is_customized:
Yes
занаети:
Дијамант Везови Крст
боја:
30-40 clore за нормално
Се применуваат во вселената:
дневната соба И спалната соба
Број На Производ:
мачка дијамант сликарство

Купувачи како што избираат