.

.

Моден Стил КРАЛОТ HOON Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кожни Кварц-види Хронограф Спорт Мажите Зглоб Види reloj hombre

Моден Стил КРАЛОТ HOON Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Кожни Кварц-види Хронограф Спорт Мажите Зглоб

Оценка на посетителот:

DEN 526.00 -33 %
DEN 784.32
Залиха
Достапно за нарачка


КРАЛОТ HOON Нови mens часовници врвот бренд на луксузни Ултра Тенок Нерѓосувачки Челик Мрежа Бенд Кварц мажите се види Мода обичните Машки Часовник saat Бренд : КРАЛОТ HOON
Стил : Случајни,Бизнис
Дисплеј : Аналогни
Движење : Оригинални Кварц Движење
Три-димензионални dial
Главна Карактеристика :
- 100% Нов со ознака и со висок квалитет;
- 0.75 cm Ултра Тенок Случај Дизајн;
- Авто Датум Екран Функција;
- Отпорен на вода(Поддршка Студен Туш и да Пливаат,не работат види кога подводни);
- Квалитетот Цинк Легура Случај;
- Квалитетни Нерѓосувачки Челик Мрежа Бенд;
Спецификација (приближно) :
- Случај Дијаметар : 4.0 cm
- Случај Дебелина : 0.75 cm
- Бенд Ширина : 2.0 cm
- Вкупна Должина : 24.0 cm
- Производот тежина : 92g
Пакет :
- 1 x КРАЛОТ HOON Види
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Shippment времето за Испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции. Гаранција Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција. Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма. Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство. Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Повратни информации Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
КРАЛОТ HOON
Пол:
Мажи
Стил:
едноставна
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
види мажите БИН-121111
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
7mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
боја:
Зголеми / Sliver / Црна
Функција:
Едноставни и стилски ултра-тенок
Стил:
zegarek мажи,horloges mannen
Резерва:
во парк
види стил:
види мажи,reloj hombre,erkek kol saati,адвокатско часовници врвот луксузен бренд
Материјал:
Погоден за публиката:
Гаранција:
една година
Опис На Производот:
Водоотпорен:
животот водоотпорен

Купувачи како што избираат