.

.

Moonmory Прекрасна Куче Dangle 925 Sterling Silver Pendant Наследство Шарм Со Емајл Одговара Бренд Хривнија Сребро Мушка DIY Накит

Moonmory Прекрасна Куче Dangle 925 Sterling Silver Pendant Наследство Шарм Со Емајл Одговара Бренд Хривнија

Оценка на посетителот:

DEN 564.00
Залиха
Достапно за нарачка


Почитувани купувачи ! Шармот е 925 Sterling Silver но имаат само S925 Печат
1. Овие производи се направени од вистинска S925 sterling silver?
Да, јас ветувам на сите наши производи се направени од 100% вистински S925 фунта сребро, тие не се
позлатен. Можете да го пробате кога ќе ја добијат. таа има логото S925, но не и било кои други лого.
2. Зошто вашите производи многу се поевтини од производи во други продавници?
Бидејќи ние имаме свои фабрика, ние ги продаваат директно на вас. Сите наши производи се во
фабрика цена.
3. Се овие производи со висок квалитет?
Да, многу онлајн продавачите купат производи од нашата фабрика. па нема потреба да се сомневам во нашата
производот е квалитет. Имаме доверба во нашиот производ квалитетот. Па сега ние да почне да се кандидира на
онлајн продавницата за себе.
4. Кога ќе брод мојата цел?
Генерално, повеќето од нашите производи се во парк, вашата цел ќе биде предаден во рок од 1-2 дена
откако вашата уплата е потврдена од страна Aliexpress.
5. Може да ми се врати мојата цел ако не ми се допаѓа?
Да, ако не ви се допаѓа тоа што може да го бродот назад кон нас, можете дури и не мора да се добие причина,
само ако не ви се допаѓа тоа,и ќе се плати за враќање превозот надомест.Потоа ние ќе ви вратат во целост.
6. Како да се направи сребрен накит секогаш shinning?
Се чисти вашиот накит со паста за заби, а потоа ќе најдете накит секогаш shinning како
нова.
Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00 СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 009 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00 СУМ : 10 : 00

Карактеристики на предлогот

Објектот Дијаметар:
Lovely Dog
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2.1g silver charm
Метали Тип:
925 Sterling silver
Број На Модел На:
SJ020
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Moonmory
Прекрасна Куче dangle Тежина:
2.5 g
Прекрасна Куче dangle Материјал:
925 фунта сребро и циркон
Прекрасна Куче dangle Одговара на толпата:
Мајка, Сопруга, Пријателка, Сестра, сами, и љубовник
Прекрасна Куче dangle Повод:
Запознавање,Свадба, Ангажман, Партија
Прекрасна Куче dangle Може да:
Декорација на Европската бразлетна и змија синџир
Прекрасна Куче dangle Форма:
Прекрасна куче
Прекрасна Куче dangle Пакет:
opp zip торба, едно парче еден zip торба
Прекрасна Куче dangle Печат:
само S925, нема други логото

Купувачи како што избираат