.

.

3 парчиња Рачно насликано платно масла Ѕид уметнички Слики за дневна соба модерни декоративни апстракт

3 парчиња Рачно насликано платно масла Ѕид уметнички Слики за дневна соба модерни декоративни апстракт

Оценка на посетителот:

DEN 6005.00 -10 %
DEN 6672.00
Залиха
Достапно за нарачка


Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка
Производот Се Покаже :

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
3piecesx16x32, 3piecesx20x40, 3piecesx24x48
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Three_Palette_abstract0002
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Три-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат