.

.

убавината цвеќе, украсни дијамант слики, нови, 5D, DIY, дијамант вез, дома декорација 5 парчиња

убавината цвеќе, украсни дијамант слики, нови, 5D, DIY, дијамант вез, дома декорација 5 парчиња

Оценка на посетителот:

DEN 1188.00 -20 %
DEN 1484.64
Залиха
Достапно за нарачка


Големина 20x30cm*2 парчиња+20x40cm*2 парчиња+20x50cm*1pcs
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). 2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.
База на HD платно
Предметите вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет. Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код. 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти. 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција. 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
1.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. 2.Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија! 3.Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. 4.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ова е многу важно за нас, а ви благодариме за вашето разбирање. 5.[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. 6.Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.

Карактеристики на предлогот

Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Купувачи како што избираат