.

.

YJZT 16.1*9.9 cm ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Гас или Магаре Нема Слободен Вози Смешно Ретро-рефлективен Автомобил Налепница Decals Ц1-8197

YJZT 16.1*9.9 cm ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Гас или Магаре Нема Слободен Вози Смешно Ретро-рефлективен Автомобил Налепница

Оценка на посетителот:

DEN 60.00 -39 %
DEN 98.88
Залиха
Достапно за нарачка


YJZT 16.1*9.9 cm ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Гас или Магаре Нема Слободен Вози Смешно Ретро-рефлективен Автомобил Налепница Decals Ц1-8197
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
16.1cm
Модел:
Предупредување Марка
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
9.9cm
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
С1-8197
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат