.

.

Нови Пристигнување Накит 1.5/2/2.4/3.2/4/5/6/8/10мм во најголемиот дел Врвот од не ' Рѓосувачки Челик Топката Синџир Сребрен Тон Накит изнаоѓање За mens Wemen

Нови Пристигнување Накит 1.5/2/2.4/3.2/4/5/6/8/10мм во најголемиот дел Врвот од не ' Рѓосувачки Челик Топката

Оценка на посетителот:

DEN 129.00 -10 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 30-45 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 45 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети се уште не пристигне по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Вие само изберете expresss начини и да се плати тоа го исклучите, а потоа ние ќе ја испратите вашата предмети од express и можете да го добиете во 3-7 дена во вообичаените!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
1dot5mm широк, 2mm широк, 2dot4mm широк, 3мм широк, 4mm широк, 5mm широк, 6mm широк, 8mm широк, 10мм широк
Главниот Камен Боја:
5meter, 10meter
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Granny Шик
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
View as picture
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Тип На Објект:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Линк Синџир
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
Злато
Пол:
Мажите, Момче
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Големина:
view as picture
Нови:
100% Сите Нови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачи како што избираат