.

.

Обичај DE papel parede 3 г,Глуварче,стереоскопски 3D позадина за дневна соба позадина спалната соба врежана позадина

Обичај DE papel parede 3 г,Глуварче,стереоскопски 3D позадина за дневна соба позадина спалната соба врежана

Оценка на посетителот:

DEN 1435.00 -0 %
DEN 1435.20
Залиха
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на предлогот

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Употреба:
дневна соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода
Користи:
На седи соба, спална соба, софа, ресторан и хотел

Купувачи како што избираат