.

.

PDR Paintless Дент Отстранување Поправка USB LED Линија Одбор Светлина Нула Рефлектор Сет

PDR Paintless Дент Отстранување Поправка USB LED Линија Одбор Светлина Нула Рефлектор Сет

Оценка на посетителот:

DEN 1500.00 -43 %
DEN 2630.40
Залиха
Достапно за нарачка

PDR Paintless Дент Отстранување Поправка USB LED Линија Одбор Светлина Нула Рефлектор Сет

Карактеристики на предлогот

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Пакет:
Случај
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
PDR кралот
Број На Модел На:
чекан алатки
Големина:
hammer tools
Тип:
USB LED Линија Одбор Светлина Нула Рефлектор Сет
Име:
USB LED Линија Одбор Светлина Нула Рефлектор Сет
Тип:
Рака Алатки
Број на Парчиња:
чекан алатки

Купувачи како што избираат