.

.

С&U Boho Капка Обетки За Жените Накит Етничка Долг Правоаголник Изјава Earing Multilayer Tassels Earings

С&U Boho Капка Обетки За Жените Накит Етничка Долг Правоаголник Изјава Earing Multilayer Tassels Earings

Оценка на посетителот:

DEN 157.44
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
С&U
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E085
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Лента
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E085

Купувачи како што избираат