.

.

Посветен Автомобил експлозија-доказ мембрана scraper поставете Мека гума Фолија scraper за Автомобил Убавина Алатки

Посветен Автомобил експлозија-доказ мембрана scraper поставете Мека гума Фолија scraper за Автомобил Убавина

Оценка на посетителот:

DEN 590.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики : 100% нов и висок квалитет на Овој производ е широко се користи за да им помогне на автомобил фолија алатка, автомобилот фолија треба да користат алатки за да се формира одговараат Пакетот вклучува : 1 сет x Авто фолија алатка (7pcs / set) Совети : бојата на производот нож е испратена по случаен избор

Карактеристики на предлогот

Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Број на Парчиња:
7
DIY Материјали:
Металугрија
Големина:
as the picture shows
Број На Модел На:
lyh-48
Бренд Име:
Halojaju
Пакет:
PP
Примена:
автомобил алатки
Име на производ:
Автомобил фолија алатка
Тип На Производ:
scraper
Тип:
Комунални Нож
Употреба:
Автомобил фолија алатки
Функција:
Автомобил Убавина Алатки Сет
tite:
Фолија scraper
тип - 2:
Прирачник алатка комбинација
Карактеристики:
Посветен scraper сет
Употреба - 2:
автомобил измена алатка
тип - 3:
поправка алатка

Купувачи како што избираат