.

.

Висок Квалитет Xinhua Бренд Б-одделение Алуминиум Магнезиум Виолончело Стрингови Целосен Сет C G D A Freeshipping

Висок Квалитет Xinhua Бренд Б-одделение Алуминиум Магнезиум Виолончело Стрингови Целосен Сет C G D A Freeshipping

Оценка на посетителот:

DEN 518.00 -10 %
DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка


100% сосема нов
Две Големина одберете : 3/4 4/4
Алуминиум Магнезиум Стрингови
Пакет Листата :
1 сет * Виолончело Убоди
Забелешка : ве Молиме да ни остават порака на Големината што ќе го избере
кога ќе ги нарачате тоа, во спротивно ние ќе испратиме големина 4/4 .

Карактеристики на предлогот

боја:
4 4, 3 4, 1 2, 1 4
Употреба:
Виолончело Употреба
Број На Модел На:
Б Одделение
Големина:
4/4 3/4

Купувачи како што избираат