.

.

VStarcam C37A бесплатен превозот Безжични IP Камера Инфраред P2P WiFi видео надзор Камера Пан/Навалите веб Камера Затворен Камера Црна или Бела

VStarcam C37A бесплатен превозот Безжични IP Камера Инфраред P2P WiFi видео надзор Камера Пан/Навалите веб

Оценка на посетителот:

DEN 2058.24
Залиха
Достапно за нарачка


'

Карактеристики на предлогот

Сензор Големина:
Црна, Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип:
ip камера
Висока Дефиниција:
960P HD
Конективност:
IP/Безжична Мрежа
Леќа (mm):
3.6 mm
Поддржани Оперативни Системи:
Windows 7,Windows 98,Windows 8,Windows XP
Број На Модел На:
C37A
Сензор:
CMOS
Технологија:
Пан / Навалување / Зум
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Поддржани Мобилни Системи:
Android,iOS
Потрошувачка На Енергија(W):
3.5
Напојување(V):
110-220v
Мрежен Интерфејс:
Wi-Fi/802.11/b/g
Димензии (L x W x D)(mm):
195*130*140mm
IR Растојание(м):
10m
Видео Формат На Компресија:
MJPEG,H. 264
Агол На Гледање (Степен):
85°
is_customized:
Yes
Ѕидот Заградата:
Таванот
боја:
Црна,Бела
Инсталација:
Таванот
Напојување:
Нормално
Бренд Име:
Vstarcam
Стил:
Робот
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.7kg (1.54lb.)
Пакет Големина:
21cm x 16cm x 14cm (8.27in x 6.30in x 5.51in)

Купувачи како што избираат