.

.

Автентични 925 Sterling Silver Бесконечност Домот Бескрајна Љубов Прст Прстени за Жените Свадба Ангажман Накит Anel GXR094

Автентични 925 Sterling Silver Бесконечност Домот Бескрајна Љубов Прст Прстени за Жените Свадба Ангажман

Оценка на посетителот:

DEN 278.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
BISAER БС
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
GXR094
Површината Ширина:
0.15
Материјал:
925 Sterling silver
гарантирањето:
100% 925 Фунта Сребро ,ако не ,целосна наплата
Подарок за:
Девојка ,Жена,Семејство ,Ќерка ,Си
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман ,Годишнина

Купувачи како што избираат