.

.

14 боја 120cmX400cm Сјајот Божиќ Зелена Sequin Tablecloth Свадба Tablecloth Декорација Правоаголник Sequin Маса крпа

14 боја 120cmX400cm Сјајот Божиќ Зелена Sequin Tablecloth Свадба Tablecloth Декорација Правоаголник Sequin

Оценка на посетителот:

DEN 958.56
Залиха
Достапно за нарачка


Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,
Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро

Карактеристики на предлогот

Спецификација:
120cmx200cm, 120cmx400cm, 60inx102in, 60inx120in, 72inx132in, 90inx120in, 90inx132in, 90inx156in, 90in round, 108in round, 120in round, 132in round
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Број На Модел На:
120x400cm правоаголна sequin tablecloth
Бренд Име:
LQIAO
Стил:
Американски Стил
Шаблон Тип:
Цврста
Шема:
Крпеница
Големина:
Pink Gold Sequin tablecloth 120x400
is_customized:
Yes
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
Rectang Tablecloth
Употреба:
Свадба Маса Декорација
Функција:
tablecloths за свадби
Употреба:
Маса Крпа за Свадба,на Отворено,Хотел,Банкет,Забава,Домашна Декорација
Шаблон Тип:
Вез Sequin Tablecloth
Sequin Tablecloth Боја:
Злато Sequin Tablecloth(над 84 видови бои)
Is_customized:
Yes, all others we can do for you
Sequin Tablecloth:
свадба tablecloth облоги/sequin tablecloth
Маса Крпа/Маса Крпа Свадба:
Маса Крпа правоаголна tablecloth
Маса Крпа за дома:
tablecloths за свадби

Купувачи како што избираат